Schrodingiller

Pyramid Head (The Victim)
Pyramid Head (The Victim)

Bulmaca
7
Eğlence
9
Akıcılık
9
Atmosfer
10
Yönetim
9
Hizmet
9Korku oyunlarını korkutma unsurlarını eksilterek oynamak riskli bir iş. Ev sahiplerinin de baştan öyle planlamadıkları bir oyun için kurguyu değiştirmek istememesini anlayabiliyoruz.
Pyramid Head'dekiler bizi kırmadılar, oyunu kurguyu az biraz değiştirerek oynamamıza olanak tanıdılar. Biz de gayet memnun ayrıldık bu oyunun sonunda. Bu yüzden ev sahiplerine yeniden teşekkürler.

Daha kapısından girer girmez güzelim bir dekor ve hemen havaya sokan bir atmosfer ile sarmalanıyorsunuz. Özellikle Silent Hill oyunlarını oynamış olan birimiz "Bakalım atmosferi verebilmişler mi?" demeyi daha ilk odadan bıraktı ve "Tamam, doğru yerdeyiz" dedi. :) Elbette bulmacaların seviyesi bir korku oyununa göre ayarlanmıştı ama olan biten o kadar macera dolu ve sürükleyiciydi ki damla sıkılmadık. Bu arada sanırım oynadığım en aksiyonlu oyunlardan biriydi. Bol bol efor da harcadık kahkahalar eşliğinde. ;)
Aktör kullanımında da 1 adım öne çıkmayı başarılı bir şekilde becerebilmiş oluşuyla oynadığımız için çok sevindiğimiz oyunlar arasına girdi Pyramid Head. Sizlere de rahatça önerebiliriz.