Schrodingiller

Defuse The Bomb
Açık
Oyun Kategorisi
Macera
Oyun Etiketleri
#Ortam Gerilimi
Şehir
Istanbul Anadolu
Adres
Bahariye Cad. Sakızgülü Sok. Fevzi Çakmak Apartmanı No31 Daire4 (Rexx Sinemasının Sokağında, Burger House 'un Tam Karşısı.)
0216 418 95 16 - 0531 394 1903

Hikaye

Sergey Bakunin, 32 yaşında eski Rus İstihbarat Servis Ajanı. KGB’nin yerini alan FSB(Rusya Federal Güvenlik Servisi)’de eğitim alan Bakunin, istifasını verdikten sonra birden çok farklı suçtan İnterpol tarafından aranmaktaydı. Adının karıştığı olaylar arasında Çek Cumhuriyeti ve Rusya içerisinde gerçekleşen bombalı saldırılar da bulunmaktadır. Alınan son istihbaratlara göre Bakunin son olarak İstanbul’da görüldü, burada düzenleyeceği olası bir eylem için harekete geçen Milli İstihbarat Teşkilatı başarılı bir operasyon ile Bakunin’i yakalamayı başardı. Yapılan sorgu neticesinde elde edilen bilgiler özel timi Kadıköy’e yönlendirdi, ancak ekibin bilmediği bir şey vardı bu tuzak kendileri için tasarlanmıştı.

– Bakunin, Rusya’daki eylem sonrası kaçacak yerinin olmadığını biliyordu.
– Yakalanmadan önce hazırladığı son planın doğrudan İnterpol’ü hedeflediği ise ekip içeri girdikten sonra anlaşılacaktı.
– Bakunin’in hazırladığı düzeneğe giden bir yol bıraktığı ancak bunun hiçte kolay olmadığı sorgu neticesinde ortaya çıktı.
– Sorgu esnasında elde edilen bilgiler telsiz yolu ile evdeki time gönderiliyor ancak Bakunin’in ağzı oldukça sıkı.
– Bombanın gücü ve etki alanı ise bilinmiyor.
– İstanbul’un kaderi ellerinizde...


İlgili Yazılar