Schrodingiller

Bodrum (Kilitist)
Açık
Oyun Kategorisi
Korku
Oyun Etiketleri
#Aktör #Bekleme Odası #Mekanizma #Tuvalet
Şehir
Istanbul Anadolu
Adres
Rasimpaşa Mah. Halitaa Cad. Özlem İş Hanı No:32D.14 K.1
0216 330 3065

Hikaye

Ted Bundy
24 Kasım 1946’da Burlington, Vermont’ta dünyaya geldi. Babası tarafından sevilmeyen, kardeşi tarafından büyütülen, kötü bir çocukluk geçiren Ted Bundy lise yıllarında tanıştığı Stephanie Brooks’la ciddi bir ilişkisi olduğu, daha sonra kadının ilişkiyi Bundy’deki tutku eksikliğinden ve olgunlaşmadığından dolayı bitti.

Çift iki yıl ayrı kaldıktan sonra Bundy kadının hayatına bir kez daha girebilmek için kendisini birçok alanda geliştirip avukat olduktan sonra kadının hayatına tekrar girerek evlenme teklif etti. Stephanie kabul etti, fakat evlenme teklifinden iki gün sonra Bundy kadını terk etti.

Bu son ayrılıktan sonra Bundy’nin kendisine olan güveni kadınlar karşısında arttı ve kısa süre sonra üç yıl sürecek olan cinayet sürecine girdi.
Kurbanlarını yaşadığı evin BODRUM katında işkence yaparak öldürmeye başladı. Son kurban adayı ve bodrumdan kaçabilen tek isim Jack’di. Şimdi ölümle burun buruna gelen sizlersiniz! Kaçmak için tek şansınız var oda birbirinizi kurtarmak!

Suçu katil olması, teşhisi psikopatlık olan seri katilin elinden arkadaşların ile birlikte ya kurtulacaksın ya da öleceksin… korkularını yenip ölmekten kurtulabilmek için 60 dakikan var!

Sonradan ek: Bu oyunun sahibi ev yeni oyunlara geçti.


İlgili Yazılar